#51
— k47 (CC by-nc-sa)
Ještě pořád žiju! Sice jen tak tak, ale pořád žiju :-). To jenom tak na vysvětlenou, přece jenom kdybych byl mrtvý, tak bych nemohl přinést dnešní aktualizaci, ale k podobné dedukci jste se jistě dostali :-). Takže přináším novou báseň z mého pera (ehm). Jmenuje se PET lahev. Značně originální název, což? Motivem je pet lahev (překvapivě), ale jinak je to dost tvrdá poezie. Čtete před spaním s plastovou lahví, plnou nějakých sraček, po ruce.